Actueel weer Charleroi (PWSW)
Laatste update: 2026-04-27 om 14:21 uur
| Temperatuur | 17.4 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 12.7 km/u uit NO |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1022.0 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 0.0 km/u om 00:00 u |
| Minimum temp. | 4.8 °C om 06:21 u |
| Maximum temp. | 17.4 °C om 14:21 u |
| Windchill | 17.4 °C |
| Hitte index | 17.4 °C |
| Dauwpunt | 0.0 °C |
| Luchtvochtigheid | 31.0 % |
| Zonnestraling | 760.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 770.0 W/m2 om 13:42 u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:24 u |
| Zon onder | 20:59 u |